Hydraulik
Lipsk

Szukasz nowych wyzwań w zawodzie hydraulika? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce!

W ramach pracy tymczasowej poszukujemy pełnoetatowego wsparcia dla naszych klientów
w takich miejscowościach, jak Lipsk.

Das bieten wir Ihnen:

  • Ponadstandardowe wynagrodzenie, zgodnie z układem zbiorowym pracy BAP
  • Długoterminowe projekty u naszych klientów
  • Urlop wypoczynkowy do 30 dni w roku
  • Premie za nadgodziny, pracę w nocy, niedziele i święta
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskich dyspozytorów

Diese Aufgaben erwarten Sie:

  • Montowanie instalacji grzewczych, wentylacyjnych oraz wodno-kanalizacyjnych
  • Układanie rur wraz z przewodami odwadniającymi w nowych i starych budynkach
  • Podłączanie umywalek, kabin prysznicowych, toalet i innych urządzeń sanitarnych
  • Wykonywanie napraw i prac konserwacyjnych

Diese Voraussetzungen bringen Sie mit:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane z zakresu techniki sanitarnej lub mechatroniki)
  • Znajomość języka niemieckiego min. A2 (komunikatywny)
  • Prawo jazdy kat. B. oraz własny pojazd w celu dotarcia na projekt

Sie haben Rückfragen zu diesem Stellenangebot?
Unser Team in Leipzig ist gerne für Sie da.

Lenkzeit Personalleasing GmbH

Dresdner Straße 54
04317 Leipzig

Oder Sie bewerben sich gleich hier –
wir freuen uns Sie kennenzulernen.

Bewerbung
Zulässige Dateiformate: doc, docx, odt, pdf, rtf, txt

Hinweis: Die mit * gekennzeichneten Felder sind für den Versand Ihrer Nachricht und zur Beantwortung durch uns erforderlich.

Stellenangebote
Kontakt
crossmenu